Všetko v živote je len tréning.

Kniha Volanie duše

Kniha Volanie duše má mnoho rozmerov. Na skutočnom príbehu mladého muža a zrelej ženy som chcela poukázať na dôležitosť vzťahov. V nich si odzrkadľujeme svoje individuálne vzorce správania, ktoré nám nemusia na prvý pohľad vyhovovať. Rozdielnosť partnerov, povahová či veková, nemusí byť prekážkou, ak je vo vzťahu prítomná láska. Na základe nej sa chceme meniť a doniesť do vzťahu to najlepšie. Súčasne som poukázala na zamilovanosť, ľútosť, krivdu a iné emócie a súčasne dala návod na to ako s nimi pracovať. Nevynechala som ani tému odpustenia a sebapoznania. Vyjadrila som sa aj k výchove detí, k priateľstvu a ukázala som na hlavnej hrdinke Sofii, že nikdy nie je neskoro naučiť sa milovať samú seba a začať nový život. Stačí nájsť odvahu, rozhodnúť sa a niesť za svoje rozhodnutie aj zodpovednosť. Kniha končí veľkým uvedomením si, že svoj život a šťastie si môžme vybudovať sami.

Rok vydania 2021

Cena knihy: 13,90€

Referencie knihy Volanie duše

Kniha Obdivuhodná žena

Kniha o obdivuhodnej žene nie je zamilovaný román. Je to učebnica.

Kniha vznikla na základe požiadaviek žien, ktoré absolvovali kurz Obdivuhodná žena. Je v nej veľké množstvo návodov, na základe ktorých si môžete vybudovať kvalitný, uspokojivý a krásny vzťah k sebe samej a následne k svojmu partnerovi i deťom. Či sa nám to páči alebo nie, žena je začiatok aj koniec všetkého.

Knihu je možné si objednať v internetovom predaji vo vydavateľstve Art of Sen, v internetových kníhkupectvách aj v kamenných obchodoch. V Košiciach v regeneračnom centre na Komenského ul. 3. V Poprade si môžete knihu kúpiť v kníhkupectve v Christianii.

Cena knihy: 8,00€

Popis knihy

Prvá kapitola

Nájdete skutočný príbeh ženy, ktorá s dobrým úmyslom prevzala v rodine rolu muža a začala si svoje sebavedomie dvíhať tým, že mu ukazovala svoju prevahu.

Druhá kapitola

V tejto časti nájdete šesť najčastejších chýb, ktoré robia ženy vo vzťahu. Tieto chyby vznikajú z nesprávnej výchovy, z nízkeho sebavedomia a nedostatočnej lásky k sebe samej.

Tretia kapitola

Je návod na sebapoznanie. Nemôžme sa predsa do konca života sťažovať na výchovu v detstve. Sme dospelí. Rodičov neobviňujme, mohli nám dať len to, čo mali. Prišiel čas zapracovať na sebe a posunúť sa ďalej.

Štvrtá kapitola

Tu už viete kto ste a teraz objavte v sebe ženu z veľkým Ž. Darujte si lásku a dôverujte si.

Piata kapitola

V tejto kapitole si už dôverujete. Teraz je čas vrátiť miesto kráse a obohacovať ňou seba, okolitý svet a svojho partnera.

Šiesta kapitola

Skontrolujeme si či to viete a zájdeme si na výlet do mužskej psychiky.

Siedma kapitola

Nazrieme do psychológie mužskej sexuality. Nájdete v nej osem tajomstiev, ktoré vám pomôžu zorientovať sa v psychoemocionálnej sfére muža.

Ôsma kapitola

Zaraďte seba aj partnera do stupnice emocionálnych tónov. Naučte sa rozoznávať to, čo je úprimné a prirodzené, a to, čo je hrané (dvorenie, balenie, manipulácia v práci, manipulácia v takzvanom priateľstve).

Deviata kapitola

Urobili ste už všetko preto, aby ste pritiahli skutočného muža? Nezabúdajte, že ľudia Vám nastavujú iba zrkadlo a že skutočného muža môže pritiahnuť iba skutočná žena. Ste na to pripravené?

Desiata kapitola

Návod na to, ako ostať pre svojho partnera príťažlivá čo najdlhšie a ako byť svetlým príkladom pre svoje deti nájdete v poslednej kapitole.

Knižné referencie

Ďakujem za všetky spätné väzby. Sú pre mňa veľmi dôležité. Dodávajú mi energiu na vznik novej knihy s názvom Láska a partnerské vzťahy, kde budú jednoduché a praktické cvičenia do života samozrejme vo dvojici muž a žena, pretože tu sa odkrýva najviac rozdielností,ktoré musíme zvládnuť, ak sa chceme posunúť k láske s veľkým L.

Činy znamenajú viac než slová. Ak ste sa rozhodli stať Obdivuhodnou ženou, je potrebné dať teóriu do praxe. Ako? Jednoducho trénujte! A robte to s radosťou a s humorom. Veď všetko v živote je iba tréning!