Všetko v živote je len tréning.

Kurzy

Vzťahy

Všetko, čo vzniklo vo vzťahu už skôr vzniklo v nás. Vo vzťahu je najdôležitejšia otvorená komunikácia o tom, čo prežívame a ako sa vo vzťahu cítime. Aby sme mohli otvorene komunikovať o svojich pocitoch a vymieňať si navzájom svoje vlastnosti, musíme vedieť kto sme. Nech sme v akomkoľvek veku, kým sa nespoznáme sme len deti, ktoré potrebujú, aby ich vodili za ručičku.

Sebapoznanie

Spoznať iného môžeme len do takej miery, do akej poznáme sami seba. Sami seba spoznáme podľa svojich vlastností. Za svoje však môžeme považovať len tie, ktoré si vieme obhájiť. Naše vlastnosti prejavujeme v každodennom živote. Je veľmi dôležité mať ich nielen pomenované ale aj správne nasmerované, tzn. smerom k nám samotným. Nie je to egoizmus. Je to jediné možné riešenie. Inak sa z nás stávajú obete, týrané ženy ale aj muži, ľudia, ktorí si nevedia zastať svoju hodnotu a sú tak ľahkým terčom na manipuláciu.

Emócie

Len emocionálne vyzretý a emocionálne gramotný človek dokáže otvorene komunikovať vo vzťahoch. Ak už spoznal sám seba, obhájil si svoje pozitívne vlastnosti a prijal za svoje aj negatívne vlastnosti a zbavil sa ich, je schopný vedome budovať kvalitné vzťahy. Negatívnych vlastností a pocitov / bolesti, krivdy, žiarlivosti, zlosti ap./ je možné zbaviť sa na základe technológie, ktorú tiež na kurzoch ponúkam.

Láska

Milovať iných môžeme len do takej miery do akej milujeme sami seba. Láska na nás nesadne ako zamilovanosť. Treba ju vedome budovať. Ak už poznáte sami seba, netrpíte negatívnymi emóciami, viete povedať nie a nemusíte odpúšťať, pretože sa na nikoho nehneváte, ste na dobrej ceste. Prijímajte a milujte seba samých. Jedine tak môžte milovať iných. Inak to možné nie je.
Ak ste tento stav dosiahli, už len pozorujte a prežívajte príjemné pocity. Radosť zo života, spokojnosť, tvorivosť, slobodu, mier v duši a všetkými vytúžené šťastie

Priebeh konzultácií

Stretnutie so mnou

Na individuálnej konzultácii môžete bez zábran hovoriť o všetkom, čo vás trápi, hnevá, z čoho máte strach. Pre mňa neexistuje slovo zlé. Existuje iba dobré a potrebné. To potrebné je pre nás výzva na zmenuČítať viac

Spoznanie seba samého

Problémy vo vzťahu osobnom alebo pracovnom Vám naznačujú, že vaše sebavedomie nie je v poriadku. Je buď ponížené alebo umelo nafúknuté. Ak je ponížené, chcete každému vyjsť v ústrety a zabúdate na sebaČítať viac

Riešenie negatívnych emócií

Emócie nerozdeľujem do žiadnych skupín. V rozbore osobnosti pracujem aj s negatívnymi emóciami, ale to len pre pochopenie klienta. Ľudia si väčšinou nedovolia prežívať svoje emócie podľa toho, ako ich cítia. Čítať viac

Práca s emóciami je súčasť mojej terapie

Sebapoznanie

Sú klienti, ktorí chcú nahliadnuť do svojho vnútra a tak prejdú všetkým. Sebapoznaním, kde sa naučia aká je ich hodnota, zbavia sa nežiadúcich emócií a naučia sa láske k sebe samému. A tak vykročia do života pripravení.

Komunikácia

Vo vzťahu je najdôležitejšia otvorená komunikácia. Tá nie je možná, ak vám vaše emócie spôsobujú negatívne účinky a uzatvárate sa do seba. Vtedy komunikácia prebieha iba ako vnútorný monológ. Postupne sa dostávate do ľútosti a depresií.

Vplyv emócií na naše telo

Vaše nepríjemné emócie sú nepríjemné aj pre vaše telo. Postupne prichádzajú choroby, ktoré vám odzrkadľujú, že sa k sebe nesprávate láskavo. Z vlastnej skúsenosti viem, že ľudia si nevedia určiť hranicu, kedy už prestávajú byť láskaví sami k sebe. Našťastie naše fyzické telo nám to oznámi stratou energie, chorobou alebo emóciou, ktorá pre nás nie je príjemná.

Ako byť ženou?

Byť ženou s veľkým Ž

Pri práci so ženami sa zameriavam na to, aby sa žena stala ženou s veľkým Ž. Aby nadobudla vlastnosti, ktoré jej prislúchajú a na základe ktorých môže rozdávať city, krásu a lásku. Práve preto na tento svet prišla.

Byť sama sebou

Musí byť krásna v prvom rade sama pre seba a to so zdravou sebareflexiou, musí sa učiť milovať svoje telo aj svoje vnútro. Musí byť zdravo egoistická. Musia prísť činy a výsledky. Afirmácie nestačia.

Rozvíjanie intuície

Nezabúdam na rozvíjanie intuície. Toho zmyslu číslo šesť, ktorým sme boli obdarené. Žena, ktorá toto všetko zvládne je pokojná, múdra a príťažlivá. Vie sa riadiť svojou intuíciou a nemá potrebu dokazovať ju argumentami.

Obliekanie

So ženskosťou súvisí aj jej obliekanie. Sukne, šaty, šperky. Tu žena môže prejavovať svoju tvorivosť. Práve ňou si udržiava svoje vnútorné teplo a svoje osobitné kúzlo. Takáto žena je pre muža inšpiráciou a život s ňou je nádherný.

Trpíte negatívnymi emóciami? Pozývam vás na ich vedomé prežívanie

Cena konzultácie: 50€/hod

Stretnutie so mnou

Na individuálnej konzultácii môžete bez zábran hovoriť o všetkom, čo vás trápi, hnevá, z čoho máte strach. Pre mňa neexistuje slovo zlé. Existuje iba dobré a potrebné. To potrebné je pre nás výzva na zmenu.

Nie je nič, čo by som nepochopila. Neriadim sa totiž podľa žiadnych pravidiel. Neposudzujem, nekritizujem, neporovnávam. Riadim sa svojou intuíciou a viem, že pod každým negatívnym pocitom sa skrýva bolesť. Niekedy je veľmi hlboko a preto ju zakrývame iróniou sarkazmom, posmeškami, agresivitou.

×
Spoznanie seba samého

Problémy vo vzťahu osobnom alebo pracovnom Vám naznačujú, že vaše sebavedomie nie je v poriadku. Je buď ponížené alebo umelo nafúknuté. Ak je ponížené, chcete každému vyjsť v ústrety a zabúdate na seba.

Čakáte však od okolia minimálne uznanie. Ak neprichádza, ľutujete sa a padáte do depresie. Možno sú z vás workoholičky, pretože sa v práci cítite lepšie ako doma. A možno aj alkoholičky, lebo zapíjate pozitívne emócie, ktoré vám v živote chýbajú. Chýba vám sebaláska. Nepoznáte sami seba, svoju cenu, svoju hodnotu. Na základe vašej mienky o sebe samom vám viem vypracovať rozbor osobnosti, podľa ktorého zistíme, prečo nezažívate vo svojom živote pocity šťastia, radosti a lásky.

×
Riešenie negatívnych emócií

Emócie nerozdeľujem do žiadnych skupín. V rozbore osobnosti pracujem aj s negatívnymi emóciami, ale to je len pre pochopenie klienta. Všetky sú pre nás dôležité.

Vo svojej praxi sa stretávam s tým, že si ľudia nedovolia prežívať svoje emócie podľa toho, ako ich cítia. Prežívajú ich podľa spoločenských predpisov a pravidiel  a tak svoje emócie potláčajú a ešte sa za to aj chvália. Neuvedomujú si, že tak škodia sebe samému. Čo s tým?  Samozrejme, že je nepríjemné vypustiť svoju emóciu kriku, zlosti, agresivity, ľútosti na svoje okolie. Ak trpíte takými emóciami, pozývam vás na ich vedomé prežívanie. Viem čo s tým a viem vás to aj naučiť. Výsledok takého prežívania je príjemný. Pretože ak sa zbavíte emócií, ktoré vám neprinášajú príjemné pocity, logicky vám ostanú iba tie, ktoré vám prinášajú pocity príjemné. Pokoj, šťastie, radosť a všetkými vytúženú lásku. V prvom rade lásku k sebe samej. To, čo je našou súčasťou môže obohatiť aj iných. V opačnom prípade poskytujeme iba teoretické rady a tie veľmi často nie sú ušité na mieru tým, ktorým chceme pomôcť.

×